O nas » Media o nas
Jesienny dzień skupienia członków WiN

W chłodną, ale słoneczną sobotę grupa członków Rejonu 3/6 Radzyń Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość udała się do  pounickiego kościółka pw. Zmartwychwstania Pańskiego w Bezwoli na swój dzień skupienia.


 

więcej
 
„Młodzi Bohaterom” – koncert zespołu Irydion i Zjednoczony Ursynów

W ubiegłą niedzielę (6.09), w sali Radzyńskiego Ośrodka Kultury, odbył się koncert upamiętniający 70. rocznicę powstania Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość. Ku pamięci bohaterom zagrały zespoły Irydion oraz Zjednoczony Ursynów.


 

więcej
 
"Młodzi Bohaterom" - koncert upamiętniający 70 rocznicę powstania Zrzeszenia WiN

Z okazji 70-cio lecia powstania Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, w ubiegłą niedzielę w sali kina Oranżeria miał miejsce koncert, w którym zagrały dwa zespoły - Irydion oraz Zjednoczony Ursynów.


 

więcej
 
Fotorelacja z nonego marszu z okazji 70-lecia WiN

W nocy z 5/6 września członkowie Stowarzyszenia Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń (i nie tylko) wzięli udział w nocnym marszu na Uroczysko Baran koło Kąkolewnicy.


 

więcej
 
Zawody obronno-dynamiczne WiN - relacja

Amatorzy broni palnej, którzy wzięli udział w zawodach strzeleckich zorganizowanych przez radzyński Inspektorat WiN, mogą uznać sobotę spędzoną na strzelnicy w Komarówce Podlaskiej za wyjątkowo udaną.


 

więcej
 
Czy w Radzyniu powstanie muzeum?

Wystarczyło 5 dni, by fejsbukowy profil TAK dla Muzeum w katowni Gestapo/UB w Radzyniu Podlaskim zgromadził grubo ponad 500-osobową społeczność popierającą pomysł.


 

więcej
 
Opłatek Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość: Jesteśmy sobie bliscy, bo kochamy Ojczyznę

Spotkanie opłatkowe członków i sympatyków  Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń odbyło się w parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim w sobotę 27 grudnia. Była to okazja do podsumowań rocznej pracy, refleksji historycznej oraz dyskusji o współczesnych problemach Polski.


 

więcej
 
Projekcja „Pachołków Rosji”: Jeszcze zwyciężymy! Musicie tylko tego chcieć!

„Kiszczak, Jaruzelski i inni wcale nie muszą umrzeć bezkarnie. Rosyjscy agenci wcale nie muszą panoszyć się po waszym państwie. Kluczowe gałęzie gospodarki wcale nie muszą pozostawać pod kontrolą postkomunistów. Musicie tylko tego chcieć!”


 

więcej
 
Kwesta na radzyńskich cmentarzach: „Przywracamy Pamięć Żołnierzom Wyklętym”

Prawie 2,4 tys. zł zebrali harcerze 1 i 2 listopada podczas kwesty na radzyńskich cmentarzach. Akcja została przeprowadzona w ramach zbiórki publicznej „Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych”.


 

więcej
 
Radzyński Marsz Żołnierzy Wyklętych

W blasku pochodni, pod powiewającymi biało-czerwnonymi flagami, wieczorem 1 marca 2014 ulicami Radzynia przeszedł pierwszy w naszym mieście Marsz Żołnierzy Wyklętych.


 

więcej
 
 
© 2018 win-radzyn.pl | Tworzenie stron internetowych