O nas » Aktualności
Pierwsze zgrupowanie Sekcji Obronnej WiN

Uwaga członkowie WiN, ochotnicy Sekcji Obronnej! Zapraszamy na pierwsze zgrupowanie, które odbędzie się 5 grudnia 2015 r. o godz. 10.00.

Szczegółowych informacji można szukać na FB profilu WiN-owskim, u Komendanta Sekcji Obronnej oraz w Komendzie Inspektoratu.


 

 
Zbiórka na tablicę pamiątkową Komendanta Obwodu Łukowskiego WiN

W Łukowie powstał Społeczny Komitet „Tablica Pamięci Komendanta WiN Obwodu Łuków”, w którym to gremium znajdują się również członkowie naszego Zrzeszenia. 


 

więcej
 
Odznaczenie dla Księdza Kapelana

Miło nam poinformować, że ks. Zbigniew Rozmysł, kapelan Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń został uhonorowany odznaczeniem Armii Krajowej przez Zarząd Główny Światowego Związku Żołnierzy AK. Uroczystość wręczenia odznaczenia odbędzie się 19 października br. o godz. 11.00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska.

 

Serdecznie gratulujemy!


 

więcej
 
Dołącz do Sekcji Obronnej WiN

12.10.2015

Zrzeszenie Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń zaprasza wszystkie osoby zainteresowane działalnością w formacji paramilitarnej na spotkanie informacyjne.


 

więcej
 
Jesienny Dzień Skupienia członków WiN

8.10.2015

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków WiN Inspektorat Radzyń na Jesienny Dzień Skupienia, który odbędzie się w sobotę 10 października w pounickim kościółku w Bezwoli.


 

więcej
 
Kazanie Księdza Kapelana na 70-lecie WiN

8.09.2015

Homilia x. Zbigniewa Rozmysła, kapelana Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń wygłoszona 6 września 2015 r. podczas uroczystej Mszy św. z okazji obchodów 70 rocznicy powstania WiN.


 

więcej
 
Koncert Andrzeja Kołakowskiego

Na jedyny i niepowtarzalny koncert znanego barda Andrzeja Kołakowskiego w Dniu Narodowego Święta 3 Maja zapraszamy do dolnego Kościoła Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim o godz. 19.00. Wstęp wolny!


 

 
Spotkanie z Kają Godek

Wraz z Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim, Obozem Narodowo-Radykalnym oraz Grupą Radzyń Wyklęty zapraszamy na spotkanie z Kają Godek, członkiem zarządu Fundacji Pro - Prawo do życia, pełnomocnikiem Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej STOP ABORCJI. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej sanktuarium MBNP w Radzyniu Podlaskim 17 kwietnia o godzinie 19.00. Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!


 

 
Marian Petlak drugim zastępcą Komendanta Głównego WiN

Z przyjemnością informujemy, że nasz Inspektor Rejonowy, Pan Marian Petlak, został członkiem Zarządu Głównego Zrzeszenia WiN w Warszawie obejmując funkcję Drugiego Zastępcy Komendanta Głównego WiN.


 

 
Zwyczajny Zjazd Ogólny Członków Inspektoratu Radzyń WiN

27.03.2015

W oparciu o § 20 pkt. 3 Statutu zapraszamy na zwyczajny Zjazd Ogólny Członków Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń, który odbędzie się w niedzielę 19 kwietnia 2015 r. o godz. 19.00 w sali konferencyjnej w dolnym kościele MBNP w Radzyniu Podlaskim przy ul. Wyszyńskiego. Program...


 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4   następny  >> 
 
© 2018 win-radzyn.pl | Tworzenie stron internetowych