O nas » Aktualności
Zaproszenie na projekcję filmu

25.10.2014

Komenda Inspektoratu Radzyń Zrzeszenia WiN oraz Radzyń Wyklęty zapraszają na pokaz filmu dokumentalnego Aliny Czerniakowskiej pt. PACHOŁKI ROSJI. Po filmie dyskusja.

Projekcja odbędzie się w sali parafialnej kościoła Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim w piątek 7 listopada br. o godz. 19.00. Wstęp wolny!


 

 
Konkurs "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni"

Zachęcamy uczniów gimnazjów i liceów powiatu radzyńskiego do udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu "Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni". Termin nadsyłania prac do 15 stycznia 2015 r. Regulamin konkursu:


 

więcej
 
Zbiórka "Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych"

19.10.2014

Radzyńskie struktury WiN włączają się do zbiórki publicznej realizowanej przez Fundację Kazimierza Wielkiego pod hasłem „Przywracamy pamięć o Żołnierzach Wyklętych", która organizowana jest m.in. pod patronatem Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”.


 

więcej
 
Zapraszamy na spotkanie z historykiem Mariuszem Bechtą

12.10.2014

Znany historyk ruchu narodowego i polskiego podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego dr Mariusz Bechta, pracownik warszawskiego IPN, przybędzie na nasze zaproszenie do Radzynia Podlaskiego w piątek 17 października. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.00 w sali parafialnej w dolnym kościele Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

 

Relacja ze spotkania:

 

 

więcej
 
Jesienny dzień skupienia

W urokliwej leśnej kaplicy w Horodku w sobotę 20 września 2014 r. miał miejsce dzień skupienia dla członków Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość Inspektorat Radzyń.


 

więcej
 
<<  poprzedni  1   2   3   4  
 
© 2017 win-radzyn.pl | Tworzenie stron internetowych